Termostatická hlavica MELSCHER HR1311
Termostatická hlavica M30 x 1,5

Overený e-shop
Spokojnosť našich zákazníkov hovorí za všetko.

Rýchle doručenie
90% objednávok doručujeme do 24 hod.

Radiátory skladom
Držíme skladom takmer všetky radiátory.

Overené produkty
Ponúkame iba produkty, ktoré sa nám osvedčili pri vlastných inštaláciách.
Termostatická hlavica M30x1,5
Termostatická hlavica na radiátor HR1311 M30 x 1,5 od nemeckého výrobcu Melscher GmbH.
Hlavica je vybavená kvapalinovým regulačným prvkom, ktorý automaticky riadi otváranie a zatváranie hlavice čím reguluje a udržiava požadovanú teplotu v miestnosti.
| Termostatická hlavica je vhodná na radiátory KORADO |

Dodatočné parametre
| Kategória: | Termostatické hlavice |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 5999093608079 |
| Hodnoty mierky: | 0 až 5 |
| Nastaviteľný teplotný rozsah: | 0 - 29 °C |
| Poloha proti zamrznutiu: | 6 °C |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Max. teplota: | 95 °C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
