
Overený e-shop
Spokojnosť našich zákazníkov hovorí za všetko.

Rýchle doručenie
90% objednávok doručujeme do 24 hod.

Radiátory skladom
Držíme skladom takmer všetky radiátory.

Overené produkty
Ponúkame iba produkty, ktoré sa nám osvedčili pri vlastných inštaláciách.
Mosadzné kúrenárske šróbenie priame 1/2" s plochým tesnením.
Mosadzné priame šróbenie s jedným vonkajším a s jedným vnútorným závitom vhodné pre domáce vodárne, vykurovacie a klimatizačné zariadenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mosadzné šróbenia priame |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Veľkosť závitu: | 1/2" |
| Materiálové zloženie: | mosadz |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Rozmer závitu: | 1/2" |
| Dimenzia tvarovky: | DN 15 |
| Max. teplota: | 120 °C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
