SCHELL POLAR II, 039950399
Kvalitný vonkajší nezamŕzajúci ventil, matný chróm, pre steny s hrúbkou 200-500mm

Overený e-shop
Spokojnosť našich zákazníkov hovorí za všetko.

Rýchle doručenie
90% objednávok doručujeme do 24 hod.

Radiátory skladom
Držíme skladom takmer všetky radiátory.

Overené produkty
Ponúkame iba produkty, ktoré sa nám osvedčili pri vlastných inštaláciách.
SCHELL POLAR II
Kvalitný protimrazový ventil SCHELL POLAR 2 v prevedení matný chróm, od nemeckého výrobcu SCHELL GmbH Co. KG.
| Vhodné pre steny s hrúbkou 200-500mm |
SCHELL POLAR 2, výhody
- Použiteľnosť - vhodné pre použitie do steny s hrúbkou od 200 do 500 mm.
- Bezpečnosť - komfortná ochrana pred škodami spôsobené mrazmi.
- Životnosť - dlhá životnosť vďaka použitiu prvotriednych kvalitných materiálov.
- Kvalita - celomosadzná armatúra s odolným povrchom - matný chróm
SCHELL POLAR II, obsah balenia
- nezamŕzajúci ventil
- hadicová koncovka
- izolačná tuba
- montážna zátka
- nástenná rozeta s poistkou proti otočeniu
- kompletná upevňovacia sada
- skracovacie mierky
SCHELL POLAR II 970580000
- nemecká výroba
- absolútna kvalita

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné výtokové ventily |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 021163152050 |
| Veľkosť závitu: | 1/2", 3/4" |
| Typ ovládania: | vretenové |
| Materiálové zloženie: | pochrómovaná mosadz, matná |
| Dĺžka: | 200 - 500 mm |
| Rozmer závitu: | 1/2" |
| Dimenzia tvarovky: | DN 10 |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Normy: | EM 1717: EB |
| Položka bola vypredaná… | |
SCHELL POLAR II - Ako funguje vonkajšia nástenná armatúra
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
