
Overený e-shop
Spokojnosť našich zákazníkov hovorí za všetko.

Rýchle doručenie
90% objednávok doručujeme do 24 hod.

Radiátory skladom
Držíme skladom takmer všetky radiátory.

Overené produkty
Ponúkame iba produkty, ktoré sa nám osvedčili pri vlastných inštaláciách.
Kvalitný mosadzný T-kus s tromi vnútornými závitmi G 12", vhodný pre rozvody kúrenia a rozvody pitnej vody od renomovaného Talianskeho výrobcu GENERAL FITTINGS s.r.l.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mosadzné T-kusy neredukované |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8016218620062 |
| Veľkosť závitu: | 1/2" |
| Materiálové zloženie: | mosadz |
| Rozmer závitu: | 1/2" |
| Dimenzia tvarovky: | DN 15 |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Max. teplota: | 120 °C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
