
Overený e-shop
Spokojnosť našich zákazníkov hovorí za všetko.

Rýchle doručenie
90% objednávok expedujeme do 24 hod.

Radiátory skladom
Držíme skladom takmer všetky radiátory.

Overené produkty
Ponúkame iba produkty, ktoré sa nám osvedčili pri vlastných inštaláciách.
Kvalitné hrubostenné mosadzné predĺženie s jedným vonkajším a s jedným vnútorným závitom G 3/4" s dĺžkou predĺženia 20 mm, vhodný pre rozvody kúrenia a rozvody pitnej vody od renomovaného Talianskeho výrobcu GENERAL FITTINGS s.r.l.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mosadzné predĺženia 3/4" |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 8033986953888 |
| Veľkosť závitu: | 3/4" |
| Dĺžka predĺženia: | 20 mm |
| Materiálové zloženie: | mosadz |
| Rozmer závitu: | 3/4" |
| Dimenzia tvarovky: | DN 20 |
| Dĺžka predĺženia: | 20 mm |
| Max. tlak: | 10 bar |
| Max. teplota: | 120 °C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
