Alcadrain A800-DN50 trubkový drezový sifón
Sifón drezový trubkový s nerezovou mriežkou DN70

Overený e-shop
Spokojnosť našich zákazníkov hovorí za všetko.

Rýchle doručenie
90% objednávok doručujeme do 24 hod.

Radiátory skladom
Držíme skladom takmer všetky radiátory.

Overené produkty
Ponúkame iba produkty, ktoré sa nám osvedčili pri vlastných inštaláciách.
Trubkový drezový sifón typ A800-DN50 s napojením na odpadovú rúru s rozmerom Ø50 mm a s nerezovou mriežkou DN70 od českého výrobcu Alcadrain, s.r.o. (bývalý Alcaplast).
Použitie:
- Pre drez
Vlastnosti:
- Napojenie na odpadovú rúrku 50 mm
- Materiál: polypropylén
Balenie obsahuje:
- Telo sifónu
- Zátka z PVC
- Nerezová mriežka výpuste
- Rozeta plastová

Dodatočné parametre
| Kategória: | Drezové sifóny s mriežkou |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594045938203 |
| Použitie sifónu: | drez |
| Materiálové zloženie: | polypropylén |
| Priemer pripojovacieho potrubia na odpad:: | 50 mm |
| Zápachová uzávierka: | 64 mm |
| Prietok: | 60 l/min |
| Tepelný atest: | 95 °C |
| Normy: | EN 274 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
